Më mbaj mend (për 1 muaj)

Unax - Hallall  (Feat. Mali Ag)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

18/09/2019

2019-09-18T18:00:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hallall" kënduar nga Unax.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Unax i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

K-Albo - Hallall

K-ALBO

MALLI ME TULLA LEKI ME TUBA
LOQKEN E MIR EDHE PURO NGA KUBA
HALLALL I KOFT TAMAHOV GJYKSAT E MIRA
TMDHAJA SI BOTH AJO MA HAN
UF UF dy shishe gjek dy modele n puf
sa shum asaj po i pelqej
hunden ja musha ma ka lan shenj
kerrin e zi gjamat e zi tzit jan tu mnjek
tzez un po vi Baboooo
Maqo muzika me thika hala nuk ika
krejt llaf skeni metona
he sha po thu kto punt e tona.

Ref.
hallall i koft
po ma gjun tamahov
hallall i koft
na e bojna per shok.(2x)

JETMIR.
Nese sheh gzhoja ntok dije qe ke met pa shok
krimi p***** edhe drog sillem nqytet marrim rrog
qohna npes masdite sot ju promm pesite
ti sumun vjen qesi pozite se un tqes prej ligeee.
(pam pam)si lam plus na pi naltit
mos mdil prej rreshtit si prej takti
(pam pam)ja nin zhurmen automatit
mshef pi largit ti nisja vrapit
jena tu luftu ama nuk o NATOOO
na gjith tu hy pa rend babo babooo
ti po don fam hajde ktu kapu kapuu
kena killa sa ke killa matu matuu
ring(4x)thirri ntelefon me roming
ajo e fort ama nuk e qoj shoping
kqyre kqyre koka vesh krejt pink.

REF.
hallall i koft
po ma gjun tamahov
hallall i koft
na e bojna per shok.

hallall i koft...hallall i koft...

Meda - Hallall

Shpirti edhe zemra per ty po me dhemb
Kush mos koft ne lekuren tem
Gjysma e zemres per ty mu ka tha
Ishte taksirati ai qe na ka nda

Hallall hallal a ma ban nket jet
Hallallin ta kerkon borgjlija i vertet
Hallall hallal a ma ban nket jet
Se bana mire e ma keq kam gjet

Un po shkrihem pak nga pak
Se me ty kam hy ne hall
gjysma e zemres per ty mu ka tha
ishte taksirati ai qe na ka nda
2X Hallall hallal a ma ban nket jet
Hallallin ta kerkon borgjlija i vertet
Hallall hallal a ma ban nket jet
Se bana mire e ma keq kam gjet.

Motrat Mustafa - Hallall

Sa mir kem tuj kalu un e ti,
oh sa mire une ndjehesha pran teje,
pernjehere ke ndryshu dashuriii,
si me fol krejt bota kunder meje

Ref.2X
Sikur me na ra msysh,
zemrat na u ndan ne dysh,
dashuria treti asgje me nuk mbeti,

Hallall hallall du me ta ba,
qaj pa hesht zemra ime,
hallall hallalll qysh me ta bo,
dashurofsh me dhimbjen time

Une te du si ne fillim shpirti im,
endrra ime e keputur,
ti sme le asnje takim, asnje shpjegim,
lumturin po e ban te pamundur,

REF:2X
sikur me na ra mesysh
zemrat na u ndan ne dysh
dashuria treti asgje me nuk mbeti,

Hallall hallall du me ta ba,
qaj pa hesht zemra ime,
Hallall hallall qysh me ta ba,
dashurofsh ne dhimbjen time..

REF:

Hallall hallall du me ta ba,
qaj pa hesht zemra ime,
Hallall hallall qysh me ta ba,
dashurofsh ne dhimbjen time..

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Unax:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet