A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vagabondi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  51
  • Vendlindja:
  • Durres 
BIOGRAFIA: Vagabondi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai ka lindur ne Durres dhe ka jetuar shume vite ne SHBA. Vagabondi mbetet nje nga repistet me origjinale ne tregun shqiptar. Ai ka nje stil te vecante shprehes. Ai nxjerr ne pah veshtiresite e hasura ne emigrim dhe i sherben pa rezerva per degjuesin. Vagabondi duhet vleresuar mbi te gjitha per besimin e madh qe ai ka ne vetvete dhe gjithashtu per te thenurit e gjerave ashtu sic jane. Më datë 27 Maj 2007, Vagabondi publikon videoklipin "Nenat S...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Albanian King Of Hip-Hop

Me Bo çapen E Bukes


» Dërgo Një Këngë »

Nenat Shqipetare
Kosova E Pavarur
Top Notch
Rap God
Tirona O Nona
Represent
N'ajer
Vaga Style

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Jointinjo

Tidra

Paniku

Teson

Blazer

Twentyfour

Acrostic

Albboy

Zero

Eagleye (Kiameti)


Tags: Vagabondi, Vagabondi, Vagabond, Vaga

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019