TEKSTESHQIP

Valdet Gecaj
Dy Zemra
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Zemra" kënduar nga Valdet Gecaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 18 Dhjetor 2009, Valdet Gecaj publikon videoklipin "Dy Zemra".