TEKSTESHQIP

Valdet Gecaj
Dashnia E Parë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashnia E Parë" kënduar nga Valdet Gecaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.