Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentino Mitaj - Cike Shqiptare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajde sot hajde sot e vallzo me ne
bukuroshe shqipetare ma e mira je

Mos me thuaj vdes per mua se nuk te besoj
ti e din sa fort te dua vec per ty un rroj
un te ndjek nga pas si hije
por nuk te kap dot kur kam mall dhe ti me fshihesh
me ndihmo o Zot

Hajde sot hajde sot e vallezo me ne
bukuroshe shqipetare
ma e mira je
Hajde sot hajde sot e vallezo me ne
bukuroshe shqipetare ma e mira je

Ta bej dasme si verdane shpirtin si tupan
je e bukur çike Shqiptare zemren ta kam dhan
un te ndjek nga pas si hije
por nuk te kap dot kur kam mall dhe ti me fshihesh
me ndihmo o Zot

Hajde sot hajde sot e vallzo me ne
bukuroshe shqiptare ma e mira je
hajde sot hajde sot e vallzo me ne bukuroshe shqiptare
ma e mira je

Hajde sot hajde sot e vallzo me ne
bukuroshe shqiptare ma e mira je
hajde sot hajde sot e vallzo me ne
bukuroshe shqiptare ma e mira je


Ky tekst u dërgua nga Anjeza Mitaj

Valentino Mitaj - Cike Shqiptare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cike Shqiptare".
3. Video është e këngës "Cike Shqiptare", por nuk këndohet nga Valentino Mitaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valentino Mitaj:


Komente 0