Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentino Mitaj & Gent Axell - Je E Vetmja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Je E Vetmja" kënduar nga Valentino Mitaj & Gent Axell.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shyhrete Behluli - Je E Vetmja

Je e vetmja n'ketë dynja
dy si ti kërkush s'i ka
Nuk ka tjetër nanë si ti
knaqna erën kur ta nij

Një tub fëmijë nanë na kë rrit
pa u lodhë, pa u merzit
Tanve gajlen tu naj mbajt
para kohe shpirt je plakë

Oh tanve gajlen tu naj mbajt
para kohe shpirt je plakë

2x
Loqka jemë, zemra jemë
vendin tanë kërkush se nxën
Kush mos t'vetë sa vjetë i kë
Per mu je gjithmonë e re

Sa jam kan e re, moj nanë
nuk kam mujt aq shpesh më t'ardhë
Tash e vet jam ba me fëmijë
tana dertet ma mirë ti di

Çdo mëngjes, zanin ta nij
Najherë m'dokesh qe sje mirë
Sa herë të ves "Qysh je moj nanë?"
Një herë "keq" sdite më m'thanë

Oh sa herë të ves "Qysh je moj nanë?"
Një herë "keq" sdite më m'thanë

2x
Loqka jemë, zemra jemë
vendin tanë kërkush se nxën
Kush mos t'vetë sa vjetë i kë
Per mu je gjithmonë e re

Nanë prej tejë shumë kem lyp
edhë fëmijët ti mi ke rritë
Eshtë veshtirë Hakut më t'dal
Ishalla naj bënë hallal

Oh eshtë vështir Hakut më t'dal
Ishalla naj bënë hallal

2x
Loqka jemë, zemra jemë
vendin tanë kërkush se nxën
Kush mos t'vetë sa vjetë i kë
Per mu je gjithmonë e re

Oh kush mos t'vetë sa vjet i kë
per mu je gjithmonë e re

Narly - Je E Vetmja

Eyo baby baby my baby
i need your voice
let me love youcuz you'remy only only choice
okay i know that you know I am a bad boy
but I Know that you love the bad boys

Verse 1

Ndjenjat kthehen ne doren time
trupi yt shum i don
trupit tim masazhi joti bukur i mungon
pjeset e mira ti si harron
edhe una si harroj
je e vetmja qe te dua je e vetmja qe te mendoj
Fall in love with a baby
ti je me e miraTi je thesari i mbushur plot plot me lira
per nje arsye una per ty motit i thirra
per te par syrin tend
se ti dukesh me e mira
nga momenti qe te kam par
dhe kam dit qe kam me te dash
Mu ndal fryma kur te pash
ti me dergove nje mesazh
una fare se lexova por ti mundohu mos te qashe
Ne te dy jemi ne nje rrug
I am Lost Without You (Yeah)

Refreni X2

Je e vetmja qe te enderroj gati c'do dite
Je e vetmja qe te mendoj gati perhere
Je e Vetmja qe me intereson se si me trajton
Dashuria ime eshte qe ty te meson

Verse 2

Eshte dicka magjikeqe gjithcka kaloj
dashuria jon e embla ku shkoj
s'eshte aq e leht qe taniqe tani as m'befason
dhe dashuria jonti mendon se po mbaron
c'do gje n'dodhi jo si n'endrra
ne dashurine ton c'do do te ndodhi sikur tani eshte vone
eshte kaq e ndjeshme
dhe nuk di si ta shpjegoj
Dashurn Ton Ne ne dashuri jetojm
dhe nuk di sa koh do zgjas dashuria per sot
nuk ka me te mir se sa kjo c'ka po me ndodhe
c'do gje s'ishte si ne enderr
ne dashurine tonc'do gje do te ndodhe sikur c'do gje jeton
Dhe zemra ime ngadalson
kur ti nuk po me shikon
ti mendon se te shkela fort
zemer ti nuk po me kupton
Te mendoj c'do nat Te mendoj c'do dite
Nuk di c'fare mendon ti
Por per Mua je Nje Drite

Refreni X2

Je e vetmja qe te enderroj gati c'do dite
Je e vetmja qe te mendoj gati perhere
Je e Vetmja qe me intereson se si me trajton
Dashuria ime eshte qe ty te meson

OGB - Je E Vetmja

Fole fjalen e par mos e le me kon nfund
puthe buzen e qart mos e le mu kon unt
un e ti sikur dy bota qe ndryshojn
un e ti pa kontroll po dashurojm
po prishem po ndreqem un e ti po hekem
a vjen koha kur un e ti pjekum
e marrum vesh jo kur tbohem pleq
jetojm dyt tlumtur un e ti veq
si nparajs ma bon jeten oj vajz
edhe pse stkom qitu ngat gjith nzemer ko me tpas
gjith ko me tdasht bonu veq e jemja
kur e nij emrin ton pom eksplodon zemra
mdel prej veni mdridhet krejt trupi
mjafton 1 fjal e jotja un krejt po hupi
spo muj me tpershkru syt mu kan qerru
spo muj me than fjal tjera po du mu tranu
veq e di qe te du e di qe tdashuroj
me ma dhan krejt boten me ty nuk e ndrroj
perendesh arsya jem per egzistim
pse nuk tkom ngat a skom fat a o mallkim
qka o ky ndeshkim kujt i meta borq
qka o ky mallkim pse zemra jem mu dogj
pse meti borq ku e kom pjesen qe mplotson
zemra jem u dogj se ti po i mungon
je n'atan oqeanit nkam kisha ardh
mkish mjaftu veq 1 puthje me ta marr
me ta prek doren fort me tshtrengu
me ta vertetu zemer sa shum un te du
a pe don hanen per ty hypi e mrrij
ta kom dhan krejt boten krejt ato qa i arrij
je pika jem e dobtfrymarrja oksigjeni
je zemra jem o ZOT na bashk kur do tjemi
kur do tbohemi njopse at dit nuk pe shoh
pe kqyri veten npasqyr nuk pe njoh
ku e kom lumturin pse largsia po na ndan
po dashnia jon e fort hala bashk po na man
spo na len mu perqaf nty kom besim
ndoshta kalon koh e gjat po un besoj ne bashkim
se e di qe mdon gjith e verteton
jo ski qa um tregon se zemra jem ty tbeson

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 11/12/2015Më Shumë Këngë Nga Valentino Mitaj:


Komente mbi këtë këngëValentino Mitaj & Gent Axell - Je E Vetmja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je E Vetmja".
3. Video është e këngës "Je E Vetmja", por nuk këndohet nga Valentino Mitaj & Gent Axell.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.