Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vani - Jeta Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Ke Mbet ne zemren time,
dhe sje me muu,
ti ta dish o jeta ime,
se sa te du.

Ke mbet ne zemren time,
dhe sje me muu,
ti ta dish o jeta ime,
se sa te du.

Ta dish mir se sa te duu, o jeta ime.
Ta dish mir se sa te duu, o jeta ime.
Je ilaq i zemres ti, surup per mu.
Je ilaq i zemres ti, surup per mu.

Te kam than o jeta ime,
ti rri me muu.
Sa te dua nuk e dine,
je ilaq per mu.

Ke mbet ne zemren time,
dhe sje me muu,
ti ta dish o jeta ime se sa te du.
ta dish mir se sa te du o jeta ime.
ta dish mir se sa te du o jeta ime.

Je ilaq i zemres ti, surup per mu.

ta dish mir se sa te du o jeta ime.
ta dish mir se sa te du o jeta ime.
je ilaq i zemres ti, surup per mu.
je ilaq i zemres ti, surup per mu.


Ky tekst u dërgua nga Elmedina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Vani Gjuzi
Publikimi: 01/12/2013


Vani - Jeta Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Ime".
3. Video është e këngës "Jeta Ime", por nuk këndohet nga Vani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vani Gjuzi:


Komente 0