Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Xhaferi - Puno Per Allah Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ISLAMI TA KNAQ SHPIRTIN O NJERI
ISLAMI TA KNAQ SHPIRTIN O NJERI
PRANDAJ PERQAFOJE
QE TE GJEJSH ORE VELLA KNAQESI
PRANDAJ PERQAFOJE
QE TE GJEJSH MOTER KNAQESI

PERQAFO SI DUHET E JO NJI PJES
PERQAFO SI DUHET E JO NJI PJES
KESHTU THOT ALLAHU
OR BESIMTAR I VERTET
KESHTU THOT ALLAHU
OJ BESIMTARE E VERTET

MOS THUAJ KJO NE ISLAM NUK KA RENDESI
MOS THUAJ KJO NE ISLAM NUK KA RENDESI
TI ZVOGLOSH TI GJERAT
MOS E BE OR VELLA SHPREHI
TI ZVOGLOSH TI GJERAT
MOS E BE MOTER SHPREHI

KRENOHU PER KET DIN VELLA QE KE
KRENOHU PER KET DIN MOTER QE KE
PER ISLAM PUNO QE TE SHOHIM VELLA KUSH JE
PER ISLAM PUNO QE TE SHOHIM MOTER KUSH JE

MOS PUNO PER LAVDI PUNO PER ALLAH
MOS PUNO PER LAVDI PUNO PER ALLAH
QE TEKESH SHPERBLIM
NE KET JET VELLA NAT DUNJA
QE TE KESH SHPERBLIM
NE KET JET MOTER NAT DUNJA


Vellezerit Xhaferi - Puno Per Allah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puno Per Allah".
3. Video është e këngës "Puno Per Allah", por nuk këndohet nga Vellezerit Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Xhaferi:


Komente 0