Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Xhaferi - Ne Iftar Po Bojm Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


NE IFTAR PO BOJM

NE IFTAR PO BOJNA
SOFREN PO E SHTROJNA
NE DUA PO BOJM
FALJE PO KERKOJM

HAJDE HAJDE MIKU I DASHUR RAMAZAN
TI E GEZON ZHDO BESIMTAR MUSLIMAN
AROMA JOTE ESHT SHUM E KENDSHME RAMAZAN
NETET E TUA JAN T'BEGATSHME O RAMAZAN

NE IFTAR PO BOJNA
SOFREN PO E SHTROJNA
NE DUA PO BOJM
FALJE PO KERKOJM

MIR SE ERDHE HEJ MUBAREK RAMAZAN
MUAI I KUANIT I PENTIMIT PER MUSLIMAN
TE KEM PER MALL O MUAIJ SHEJT MUBAREK
NASJELL TEMIRA BEREKET NE ZHDO VEND

NE IFTAR PO BOJNA
SOFREN PO E SHTROJNA
NE DUA PO BOJM
FALJE PO KERKOJM

VËLLEZËRIT XHAFERI


Vellezerit Xhaferi - Ne Iftar Po Bojm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Iftar Po Bojm".
3. Video është e këngës "Ne Iftar Po Bojm", por nuk këndohet nga Vellezerit Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Xhaferi:


Komente 0