Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Xhaferi - Pleqerija Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qast pas qasti o Zot
Pleqeris poj aferohem
Edhe zhdo frymarje
Te ti Zot numerohet

Floket mukan zbardh
Me kalok kjo rini
Athu keto jan lajmet
Lajmet e pleqeris

Zhdo dit i shoh Rrudhat
Me shtohet fetyr e n'ball
Eh kjo esht pleqrija
Askush smun e ndal

Ti o vella qe n'dunja
Ende don meu knaq
Vdekja dhe Pleqerija
Jo nuk kan ilaq


Vellezerit Xhaferi - Pleqerija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pleqerija".
3. Video është e këngës "Pleqerija", por nuk këndohet nga Vellezerit Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Xhaferi:


Komente 0