Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Xhaferi - A Ka Kush Qe Shuan Zjarrin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

A KA KUSH N'KET UMET
QE NAJ QAN KETE DERT
A KA KUSH QE SHUAN ZJARRIN
E SHPETON GJEMATIN

ALLAH ALLAH, TE THERAS NE EMER
JA ALLAH, TE LUTEM ME ZEMER
NA BASHKO, SE JEMI DOBESUAR
NA VELLAZERO SE JEM COPTUAR

KUR U NDAM HUMBI VLERA
E DUSHMANVE JU QEL DERA
ERDHI KOHA T'PERQAFOHEM
AS NJI DIT MOS VONOHEM


Ky tekst u dërgua nga Arijeta Halili

Vellezerit Xhaferi - A Ka Kush Qe Shuan Zjarrin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ka Kush Qe Shuan Zjarrin".
3. Video është e këngës "A Ka Kush Qe Shuan Zjarrin", por nuk këndohet nga Vellezerit Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Xhaferi:


Komente 1