Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Vesa Luma - Të Kam Dashur Shumë (2008)

Vesa Luma - Amanet (Ep) (2010)

Vesa Luma - Pop Cult (2013)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet