Vesa Luma

E Zbulon Turi, Vesa Luma është Shtatzënë!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-11-2015]
Këngëtarja Vesa Luma është duke pritur fëmijën e parë me Big Bastan.

Ves Luma dhe Big Basta kanë konfirmuar se ata janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Në një intervistë në emisionin ‘Oktapod’, çifti i cili është martuar para pak muajsh kanë treguar se janë shumë të lumtur që famija e tyre po rritet, transmeton lajm.net.

Në fakt, Turi ia ka arritur që ta zbulojë rastësisht këtë, megjithëse ata në fillim janë munduar ta fshehin.
 (Indeksonline)Komente 0