Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Luma Lavdëron Aurela Gacen

Nuk ka akoma asnjë votë

[25-11-2015]
Këngëtarja kosovare, Vesa Luma, ka lavëruar kolegen e saj nga Shqipëria, Aurela Gace, për paraqitjen e saj në “Kënga Magjike”.

“Kur del Aurela e te perbin me zë,muzike,performance ...gjithcka tjeter ngelet ne vend”, ka shkruar Vesa, transmeton Indeksonline.

Ndryshe, Vesa dhe Aurela, kanë një miqësi të mirë me njëra-tjetrën.
 (Indeksonline)


      Aurela Gaçe - Akoma Jo [Teksti dhe Klipi]

Komente 0