Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Vesa Smolica & Indrit Mesiti - Djepi I Trimërisë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/12/2013

2013-12-14T02:47:28+00:00

Më Shumë Nga

Indrit MesitiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djepi I Trimërisë" kënduar nga Vesa Smolica & Indrit Mesiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vesa Smolica & Indrit Mesiti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Luan Zhegu & Tonin Tershana. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Shqipëri faqebardhë
nur' i trimëris,
në çdo djep ti përkund
këngën e lirisë.

Shqipëri faqebardhë
djep' i trimërisë
në çdo shkrep ti qendis
yjet e lirisë.

Jeta çel lule dhe rini
bijtë e tu jemi Shqipëri,
brez i fort@ rritur në pranverë
trimërinë mbajmë në gji.Më Shumë Këngë Nga Vesa Smolica:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet