Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viktor Zenuni - Më Mungon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ohhh sa shume ti muaa me mungon..Ohhhh
Nuk di, si do mundem un te vazhdoj....joooo
Nuk kam force per asgje..ti ishe drite e hene..
ti ishe , ti je, per ty qdo dite vet

2x
Athu dot vjen prap ajo dite, qe ty te kam ne krah,
te shtrengoj buzet ti puth, oohhh zemra jem....

Melodi..

Ohhh sa shume ti muaa me mungon..Ohhhh
Nuk di, si do mundem un te vazhdoj....joooo
Nuk kam force per asgje..ti ishe drite e hene..
ti ishe , ti je, per ty qdo dite vet

2x
Athu dot vjen prap ajo dite, qe ty te kam ne krah,
te shtrengoj buzet ti puth, oohhh zemra jem....

Melodi..

2x
Athu dot vjen prap ajo dite, qe ty te kam ne krah,
te shtrengoj buzet ti puth, oohhh zemra jem....


Ky tekst u dërgua nga Doni

Viktor Zenuni - Më Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Mungon".
3. Video është e këngës "Më Mungon", por nuk këndohet nga Viktor Zenuni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0