Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Violeta Kukaj Retkoceri - Ike Shkove

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ike Shkove".
3. Video është e këngës "Ike Shkove", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Violeta Kukaj Retkoceri - Ike Shkove  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Manushaqe"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ike Shkove" kënduar nga Violeta Kukaj Retkoceri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kjo buke e gyrbetit nane
E hidhet si pelini
Shume e kush e la vendlindjen
Shkoi nga perendimi x2

Ref...x2
Mori nane e mjera nane
Plage te randa ne zemer kam
Shume u dogja ne kete jete
M'kaloi ymri ne gyrbet

Mos qaj nane pash jeten tane
Mos ma shto mua merzine
Mos vajto nuk je jetime
Mos e mallko perendine x2

Ref...x2
Mori nane e mjera nane
Plage te randa ne zemer kam
Shume u dogja ne kete jete
M'kaloi ymri ne gyrbet

...

Te dy syte m'u kane verbu
Semundje e rande me ka kaplu
Si bilbil me krahet e thym
Se pa ty jeta s'me vyn x2

Ref...x2
Mori nane e mjera nane
Plage te randa ne zemer kam
Shume u dogja ne kete jete
M'kaloi ymri ne gyrbetMë Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet