Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Manushaqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Manushaqe lul mavi x2
Me burrin mos mbaj meri x2

Se burri s'te flet goje x2
Hajde lule hajde moj
Manushaqe lule moj

Manushaqe lul mavi x2
Me vjerren mos mbaj meri x2

Se vjerra s'te flet me goje x2
Hajde lule hajde moj
Manushaqe lule moj

Manushaqe lul mavi x2
Me a'skend mos mbaj meri
Te lutem mos mbaj meri

Dere e huaj nuk eshte loje x2
Hajde lule hajde moj
Manushaqe lule moj


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Violeta Kukaj Retkoceri - Manushaqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Manushaqe".
3. Video është e këngës "Manushaqe", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0