Më mbaj mend (për 1 muaj)


Violeta Kukaj Retkoceri - Për Ata Sy Të Shkruar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ata Sy Të Shkruar".
3. Video është e këngës "Për Ata Sy Të Shkruar", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Violeta Kukaj Retkoceri - Për Ata Sy Të Shkruar  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ai është Gjallë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1993

1993-11-30T23:00:00+00:00Sa të mundimshme netët janë pa ty
O, pse më ike, pse më le në vetmi
I mbylli sytë në ëndërr t'shoh mor xhan
E zgjati dorën, por pranë nuk të kam.

Natën në ëndërr zërin ta dëgjoj
Por s'të kam pranë që të ledhatoj
E kush të don, i dashur, kush të mban në gji
Se zemra ime e mjera u bë prush e hi

Mos më thuaj se më harrove
Mos më thuaj se s'më dashurove
Të gjitha t'i dhurova me plotë mall e zjarr
E lotët që i kam derdhur ende nuk janë tharë

Për ata sy të shkruar fort po më merr malli
E buza jote e ëmbël zemrën se ç'ma kalli


Ky tekst u dërgua nga Shpresa
Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet