Më mbaj mend (për 1 muaj)


Violeta Kukaj Retkoceri - Eja Dhe Nje Her

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Dhe Nje Her".
3. Video është e këngës "Eja Dhe Nje Her", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Violeta Kukaj Retkoceri - Eja Dhe Nje Her  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Nuse Ne Katun"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00diten kur te pash
n'zemer me ke hy
ah sa me ke pelqy
sun po rri pa ty

eja dhe nje her
pash dy syte zi
zemra don me me plas
n'dhe po don me me shti

REF:
dora don me t'prek
syri me t'shikue
zerma ngat me te pas
buza me t'shiju (2X)

II
dy fjal ne ket zemer
i kam mbyll me dry
po i ruj me i than
kur jam vec me ty

eja dhe nje her
pash dy syte zi
zemra don me me plas
n'dhe po don me me shti

REF:
dora don me t'prek
syri me t'shikue
zerma ngat me te pas
buza me t'shiju (2X)

REF:
dora don me t'prek
syri me t'shikue
zerma ngat me te pas
buza me t'shiju (2X)


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet