Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Violeta Kukaj Retkoceri - Moj Nuse / Duje Gocen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Nuse / Duje Gocen".
3. Video është e këngës "Moj Nuse / Duje Gocen", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Violeta Kukaj Retkoceri - Moj Nuse / Duje Gocen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dasmen Ta Fillojm"

Komente

Asnjë Koment

20/01/2017

2017-01-20T10:57:05+00:00Moj nuse kunata jone x2
Kur do t'vish ne sarajn tone x2

Aty gjen nje grumbull pata
Mos kujto moj se jane pata

Ato jan tuat kunata x2

Nusja e re moj nusja e re
Mire se te vish ne shpi te re

Te shkojn lot rreke rreke x2

Dil e fshija o dhanderr e
Me shamine e xhepit e
E t'ia marrim kenges e
E t'ia marrim valles e

O dhanderr shtylle e shtepis x2
Hiq rrobet e beqaris
Vish rrobet e dhanderris

Beqarin ta qajsh me lot x2
Nusja e re u dashka fort x2

O dhanderr shtylle e hajatit x2
M'i gezofsh rrobet e shtatit x2

M'i gezofsh m'i mbajtsh me shendet x2
Por si sot e njimi vjet x2

...

Here me pare moj here pa pare x2
Luja luja synin goces ashiqare x2

Here me lira moj here pa lira x2
Zgjidhe zgjidhe gocen djalo
Cila eshte ma e mira x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet