Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Potpuri 2013 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hapi syte e zeze moj moj
Hapi syte e zeze
Hapi syte e zeze moj
Moj te na te na sjellesh te hajre

Sa te deshta ty o moj
Moj sa te sa te deshta ty moj
Apo sa te sa te deshta ty o moj
Si nena evlane

Me do çka perveshur
Me do me do çka perveshur
Me do me do çka perveshur
Me do me do moj manushaqe

T'i kam per t'i ngrene moj
T'i kam t'i kam per t'i ngrene
A moj t'i kam per t'i ngrene moj
Me moj me gushe e me faqe

Ne nje thellesi o moj
O moj ne nje ne nje thellesi
Ne nje thellesi o moj
Te nde te ndegjova zene

Te dinja bilbil o moj
Te moj te di te dinja bilbil
Apo te dinja bilbil o moj
Me do me dole thelleze

Apo te dinja bilbil apo moj
Me do me dole thelleze


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Violeta Kukaj Retkoceri - Potpuri 2013
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 2013".
3. Video është e këngës "Potpuri 2013", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0