A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Viona Shabani - Infarkt


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/04/2010

2010-04-16T12:11:20

shtirresh si donzhuan
shum femra ti ke pran
cdo gje qe ti lakmon
me cdo kusht e fiton
per djem sikur ti
po ta them qe ta dish
buzeve karminin
nuk ja kisha prish

per nje per nje
si si-kur tiiiiiiiiiiiiiiii
nga vendi sjam leviz
per nje per nje
si si-kur tiiiiiiiiiiiiiiiii
asnjeher spata kriz

reff,,,
nese nese doren ti ma prek
un vej bast
zemra jote merr
zemra jote merr
infrakt
nese nese doren ti ma prek
vej bast
zemra jote merr
zemra jote merr

ti je kopje e zbeht
je zavendsim i lehtn
ne gisht te vogel t'sjell
kjo eshte e vertet
sa me larg me rrita
tathem qart e shkurt
kush noton me mu
fundoset sigurt

reff,,,
nese nese doren ti ma prek
un vej bast
zemra jote merr
zemra jote merr
infra
nese nese doren ti ma prek
vej bast
zemra jote merr
zemra jote merr
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019