Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjendita & Ejona Stojkaj - Kosova Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  24

bjeshket me deborë ma kujtuan vendin tim dhe ne syt e mi pikoj nje lot zogu ne dritare ma kendoj nje melodi me të bukur jo nuk ka ne bot

ref:2
oj kosov e bukur zoti ty te paska fal ti je nena ime dhe per ty me vjen ky mall per kosoven time un nje keng sot po kendoj se ësht nena ime dhe nuk mundem ta harroj

nga legjenat tona une mora poezin u bindja që gjyshja tma kendoj babit un ju luta qe tma blinte qiftelin per kosoven tieme te kendoj

ref:2
oj kosov e bukur zoti ty te paska fal ti je ena ime dhe per ty me vjen ky mall per kosoven time un nje këng sot po kendoj se ësht nena ime dhe nuk mundem ta harroj

bjeshket me dobore ma kujtuan vendin tim dhe ne syt e mi pikoj nje lot zogu ne dritare ma kendoj nje poezi më te bukur jo nuk ka ne bot

ref:2
oj kosov e bukur zoti ty te paska fal ti je nena ime dhe per ty me vjen ky mall per kosovaen time un nje keng sot po kendoj se ësht nena ime dhe nuk mundem ta harroj


Ky tekst u dërgua nga Kosovare Kukaj

Vjendita & Ejona Stojkaj - Kosova Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kosova Ime".
3. Video është e këngës "Kosova Ime", por nuk këndohet nga Vjendita & Ejona Stojkaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjendita Dhe Ejona Stojkaj:


Komente 5