Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjola Baduni - Nje Jave Pa Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 8

Komente

Asnjë Koment

11/08/2011

2011-08-11T00:19:34+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Jave Pa Ty" kënduar nga Vjola Baduni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjola Baduni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet