Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Luka - Lulen E Kam Zili Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Mora një lule në bahçe
E ujitja me kujdes.
O sa shpejt u rrit kjo lule
Lëshoi gonxhe, zuri vesë.
Ref.:
Zemra ime pranë saj rreh
Si sahati me flori.
Çdo njeri kur e shef
Lulen se ç’e ka zili!
Prej lules unë s’mund të ndahem.
E kam rritun me dorë vetë.
E tashi s’guxoj ta këputi
Lulen time gjithë lezet.
Ref.:
Zemra…


Vjollca Luka - Lulen E Kam Zili
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulen E Kam Zili".
3. Video është e këngës "Lulen E Kam Zili", por nuk këndohet nga Vjollca Luka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Luka:


Komente 0