Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Luka - Dy Vjet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Thon se dashuria
me vite harroet
syri syrin kur se sheh
nga zemra largohet
por ne zemren time
syri yt ka mbet
dikush sot me tha
tjetren e ke gjet
Trupi dridhet nga vetmia
jetoj kot ditet e mija
un pa ty e ti me tjetren
un te pres ti e knaq veten

Ref:
Dv vjet qe te dashurova
dy vjet vec per ty jetova
dy vjet zemra po me digjet
per ty malli nuk me hiqet

Vec disa minuta
dua te mi falesh
si ater kur ishim bashk
me mua te dalesh
dua te me thuash
se ende me do
rri me mua sonte
me tjetren mos shko
Trupi dridhet nga vetmia
jetoj kot ditet e mia
un pa ty e ti me tjetren
un te pres ti e knaq veten
Ref:
Dy vjet qe te dashurova
dy vjet vec per ty jetova
dy vjet zemra po me digjet
per ty malli nuk me hiqet


Ky tekst u dërgua nga Bjondi

Vjollca Luka - Dy Vjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Vjet".
3. Video është e këngës "Dy Vjet", por nuk këndohet nga Vjollca Luka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Luka:


Komente 0