Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vllezrit Susuri - Pavaresia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pavaresia".
3. Video është e këngës "Pavaresia", por nuk këndohet nga Vllezrit Susuri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vllezrit Susuri - Pavaresia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Qikat Shqiptare"

Komente

2 🔥

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Tungjatjeta vllazen urime pavaresia e madhe kjo dit fest ka shqiptaria...ref:2

Shqiptar jam me gjak,jam shqiptar me emer, Dardan jam me fis Kosovar me zemer,
bijte e shqiptaris nipat skenderbeut ushton bac ademi shqiponja pran dheut..

Sa here kralji e mbreti kur na kan sundu me zjarr e kem djeg e me gjak mbulu
e sa her evropa na ka bo dredhi po na kurr su nalem nrrug PER pavaresise

Tungjatjeta vllazen urime pavaresia e madhe kjo dit fest ka shqiptaria...ref:2

Ah moj ti nan loke bonu pak e fort mle ta puthi ballin mle ti fshi kta lot , sot mos e qaj djalin mos qani deshmor me deshir dhan jeten per nje dit si sot

Sot esht dit e madhe fest e shqiptaris o lavdi ju qoft djemve trimave t'liris,ata jan te gjall trimat kur nuk vdesin gjithmon te perjetshem zemrat tona mbesin...

Tungjatjeta vllazen urime pavaresia e madhe kjo dit fest ka shqiptaria...ref:2

H.Thaqi:
E SHPALLIM KOSOVEN SHTET TE PAVARUR DHE DEMOKRATIK...

Urime vllazen shqiptar dy tmira na paskan ardh njoni tjetrin perqafoni pavaresin uroni,mos t harrojm vllazen bujar djemve tri ju kofshim fal qe dhan jeten nball te frontit lavdi deshmorve te kombit LAVDI...


Ky tekst u dërgua nga Floriana
Më Shumë Këngë Nga Vllezrit Susuri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet