Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tini (Vlorentin Vladi) - Moj Selvie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E dil te porta moj selvi
te te shof moj bacen e zi
e dashuria qe ska kufi
si per vajza e djemuri (2here)

...

e kjo sevdaja qe me ka zene
per vajzen e fshatit ee
e nuk i ndahem pa i dhene
varsen o moj me gur te argjend (2here)

e aman aman moj selvi
je si lule zerdeli
e do te mar moj te kem ne gji
qe te kene moj shume zili (2here)


Ky tekst u dërgua nga SOGALINO

Tini (Vlorentin Vladi) - Moj Selvie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Selvie".
3. Video është e këngës "Moj Selvie", por nuk këndohet nga Tini (Vlorentin Vladi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tini (Vlorentin Vladi):


Komente 0