Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vushe Mjaki - Ku Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2XSa ja lut per ty jam lut cdo dit e ti sod zemren ma ke mbyt me ke rrejt e jeta mu ka nzi ty tka humb krejt nderi per lakmi.
Ku je ti qe ti zemren mu ma theve ku je ti qe ti endrrat mu mi preve ku je ti mke vra shpirtin mke nxi jeten te kam dasht mashum se veten
Tregom ku je ti.
2xA kjo jet zemren don me ma marr a kjo je frymen po ma ndal edhe un ma mir sod kisha vdek xhelozoj dora e huj met prek.
Ku je ti qe ti zemren mu ma theve ku je ti qe mu Andrea ti mi theve ku je ti mke vra shpirtin mke nxi jeten te ka, dasht mashum se veten tregom ku je ti.


Vushe Mjaki - Ku Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Ti".
3. Video është e këngës "Ku Je Ti", por nuk këndohet nga Vushe Mjaki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vushe Mjaki:


Komente 0