Më mbaj mend (për 1 muaj)

Warm Bloody - Ti Ke Me U Kthy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Yeahh pse ma ofrove dashurin kur nuk je e sigurt pse mi fale ata sy e tash thu nuk jon tut pse ju besove tjerve qka folen keq per mua a ke ky nje proteks veq qe dashte me u largu ti ma vrave zemren time ti me le ne vetmi do te pendohesh nje dit per lotet e miQdo shpres qe e pata u shua per nje dit qdo ender qe e endrrova mo s'pritet nga ti a thua a dot vjen ajo dit qe ni her te takohem a dot vjen ajo koh kur te tregoj se u dashuruam ishe nje engjull qe jetoje ne kraht e mi ishe ajo femer qe me bone te vuaj per ket dashuri ku mbeten ato fjal qe dikur mi thoje ku mbet dashurija qe te na jetojke e tash vuajm vuajm ti dhe un vuajm per kit dashuri qe nuk zgjati ma shum

Reff(2X) Ti ke me u kthy gabimin me e pranu syt e tu derdhin lot si ky shii qe pikon pse lot pse thyrje jo ndarjen nuk e meritojm

Gjdo gje qe pata te takoi vetem ty qdo nat qe bi me kujtohen ata sy jam zhytur me nje ender qe nuk di te zgjohem me kujtohet momenti i fundit kur prej meje u largove po munona me shpirt te largoj prej mendjes po kjo ander shum e ran vazhdon pjesen e jetes ti ma ktheve shpinen kur pata nevoj per ty me le te vuaj me le te shkret por me lot ne sy si kapitull i ran jet e tjeter neve na perket ti ike e m'harrove mbeta me nje zemer te shkret e tash vuaj tash e di zemra me dhemb qdo lot qe me bie nga syt e di pse me del per ty oii zemer qe emri yt nuk harrohet per ty oii jeta e jem qe gjithmon do t'me kujtohesh pse vuaj kaq shum vetem zoti e din pse nga askush tjeter po veq nga ky ngushllim

Reff(2X) Ti ke me u kthy gabimin me e pranu syt e tu derdhin lot si ky shii qe pikon pse lot pse thyrje jo ndarjen nuk e meritojm


Ky tekst u dërgua nga Edi SylaWarm Bloody
Publikimi: 22/06/2009


Warm Bloody - Ti Ke Me U Kthy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ke Me U Kthy".
3. Video është e këngës "Ti Ke Me U Kthy", por nuk këndohet nga Warm Bloody.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Warm Bloody:


Komente 0