A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Wolf Mc - Kur Wim Na  (Feat. Star Station & Mr Gimmos)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/04/2011

2011-04-27T17:13:51

Featuring

Star Station


Ref. Wolf MC
Ngoje Zoni jem po ndihet gjithkah
pe shoh `se inat-g spo shihen kërkah
kallet bina kur vina na
Na e bojm ma mir se nuk jemi si ata..

Wolf MC
Rri drejt bejb se tpart jem nkit rrethin
e dridhem wenin na saher qe wim
erdh koha tash krejtve me ju kallxu
kom fllow tqarrt ti smun me neve mu krahasu

Mr. Gimmos
jem Gati kët vend te nalt me qu
nuk osht e obligushme senin tem për me ngu
ndaq ti ngoje e msoj rimat qysh mi lidh
dush me dit zemer kur wim na qysh me dridh

Star Station
Kqyre zemër kush po vjen binën copa po ta then
qai që kur po vjen n'sken krejt po i sill me ren
normal që s'ka dyshim se pe boj shum hot hot
se për ty jom ma i miri afrohu ma ngat ngat.

Se na hite ktu po bim se na n'bin e kena shpin
na e dridhim venin ku do e kta tjert po rrin
merre senin ton me veti ti ku do e ngon
se Risin që po e knojm n'kët vend po dominojm. (yeah)

Ref. Wolf MC
Ngoje Zoni jem po ndihet gjithkah
pe shoh `se inat-g spo shihen kërkah
kallet atmosfera kur vina na
Na e bojm ma mir se nuk jemi si ata..


Ky tekst u dërgua nga  StarStatio


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019