Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xeni Dhe Sinani - Rruga E Kombit, Kulle Shqiptare

Xeni & Sinani - Rrehi Teli

Xeni & Sinani - Ahmet Delia

Xeni & Sinani - Komandanti Legjendar Adem Jashari

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet