A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Xhaner Gashi - Pa Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/02/2012

2012-02-22T19:12:29

Video Produksioni:

Biggy Image


-Kejt qka pata .. s'pom shkon as nata ,Dashurin e krijova tash pe shoh qe hsum gabova
Ref.2 `Ty ti dhurova kejt qka pata ,pa ty spom shkon as nata me ty dashurin e krijova tash pe shof qe shum gabova...

..Edhe 1 dit po kalon uneh skom ndryshu jom rrugve tu shetit, Jom n'shpresa te njejta kto veq pa ty un t Mira tuj prit ..Jom tu menu a thu kum gabu a thu Pse qetash meta veq vet, Mkujtohet mir kur u betova dashurin pa fund per ket qytet , tash ku je ti ku tmaj men pot drejtona me kto fjal .. Po du met than qe ta kom fal edhe pse prej zemres (3 ti Mu um ke dal?
`Osht kejt Okej vet ke dasht ke shku tash t'lutna mos .....
-Ke lyp mat mir gjete mat keq tash t'lutna mos hajde mos u pendo ??
E di pe pranoj qe jom merzit po pernime spo du met pa , Kur tum shifsh t'lutna msheli syt se lot spo du me ti pa ~
Se pa rendsi qe ki dashni koha punen e vet e ka kry .:)Tjera heer meno ku ki krista N'dor para se me lshu .....


Ref4Ty ti dhurova kejt qka pata ,pa ty spom shkon as nata me ty dashurin e krijova tash pe shof qe shum gabova...


Ky tekst u dërgua nga SamireKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019