A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xheisara

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  41
BIOGRAFIA: Xheisara është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. E veçanta e artistes së re, është talenti i saj për të bërë edhe muzikë rep dhe ajo ka paralajmëruar se projekti i saj i radhës do të jetë në këtë zhanër. Në këtë mënyrë Xheisara do të bëhet një nga të paktat artiste shqiptare të momentit që bën rep. Më datë 16 Qershor 2016, Xheisara publikon videoklipin "Rri Sa Ma Larg". Muzika e këngës u punua nga Elgit Doda. Në Shtator 2016, Xheisara merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "1soj Te Dy...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Marigona Vitia

Ardita Begu

Anisa Smajlaj

Sarentina Cako

Samira

Ervisa

Dea Strica

Jona

Jola


Tags: Xheisara

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019