Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhejsi Jorgaqi - Kjo Zemer Nuk Ka Vend Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Te tregova zemer ckam
por ti nuk me degjon
dhe tani pas deres je
dhe nuk degjon te shkosh
ndoshta te veshtir e ke
qe fjalet te mi besosh
si te duash bej
por un nuk dua jo tshikoj

qoft e fundit gje qe bej
qe ta kuptosh cfar foja un
te veshtiren nuk e bej gjithmon
por ti e meriton

ref:
ja ku jam
ti per mua do te mbetesh nje kujtim
dhe dot flesh ti ne ditarin tim
ja ku jam
mos me thuaj se do me presesh ne pafundsi
kto jan fjal qe un tani i di

mos me thuaj te pushoj
pas deres mos mu fshih
nje cop dru nuk ma ndalon ate qe kam ne shpirt
dhe po fjete ktu ne prag
ta dish se nuk ta hap
kesaj here do mesosh
qe sduhet te lendosh

qoft e fundit gje qe bej
qe ta kuptosh cfar foja un
te veshtiren nuk e bej gjithmon
por ti e meriton

ref:
ja ku jam
ti per mua do te mbetesh nje kujtim
dhe dot flesh ti ne ditarin tim
ja ku jam
mos me thuaj se do me presesh ne pafundsi
kto jan fjal qe un tani i di

ti trokite ne deren time
skam frig qe te ta hap
por kam frig nga zemra ime
se vend per ty kjo zemer me nuk ka

ref:
ja ku jam
ti per mua do te mbetesh nje kujtim
dhe dot flesh ti ne ditarin tim
ja ku jam
mos me thuaj se do me presesh ne pafundsi
kto jan fjal qe un tani i di
Xhejsi Jorgaqi
Publikimi: 23/05/2010
Festivali: Top Fest 7


Xhejsi Jorgaqi - Kjo Zemer Nuk Ka Vend Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Zemer Nuk Ka Vend Per Ty".
3. Video është e këngës "Kjo Zemer Nuk Ka Vend Per Ty", por nuk këndohet nga Xhejsi Jorgaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhejsi Jorgaqi:


Komente 0