Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dubleos

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Emri i Vërtetë:
 • Anxhelo Lahe
 • Vendlindja:
 • Berat 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dubleos është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 2 Mars 2017, Xheloo publikon videoklipin "Okay". Më datë 12 Gusht 2017, Xheloo publikon videoklipin "Fatos Nano". Më datë 5 Nëntor 2019, Dubleos publikon videoklipin "La Casa". Teksti i këngës u shkrua nga Dubleos....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Çartani

Olsi Bylyku

Marin TnT

Matolale

Finem

Teson

Jointinjo

Leon

SK

Tikkz

Tags: Dubleos, Xheloo, Anxhelo Lahe


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet