Xheni Meçe
Xheni Meçe

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Argjent Meçe:
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut Maqedoni E Veriut

Biografia

Xheni Meçe është një autor këngësh i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>
Lidhje
Komente 0