A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheni Qatja - Zemer E Thyer


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/05/2010

2010-05-23T00:00:00

Participating in

Top Fest 7


hei pershendetje edhe sot..edhe nje dit me shum me refuzon..nuk kam faj un qe te dashuroj..nuk i mbaj dot lotet por veten s'dua ta leshoj por veten s'dua ta leshoj

erdhe si engjell ne jeten time kur besoj ne princa e trillime ishe porteti i endrrave te mija imazhi me i bukur qe doja te shihja..imazhi me i bukur qe doja te shihja..imazhi me i bukur qe doja te shihja

jo skuptoj cpo ndodh pse vazhdon me terturon.....


Lyrics submited by Rovi :p


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019