Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Ndoj - Preke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Te rreshtuar gjith ne rradhe
Me duket vetja si n'prralle
Si nje Juliet me shume Romeo
Te gjith me perqafojn me mall

(veq ne boten tende Xhesi)
Nji nga nji baby
(vetem per nje cast Xhesi)
Dalngadale baby
(sadopak me ty zemer)
Jo nuk jam si cdo femer
(dalim njeri-tjetrin gjetem)
Ne te dy vetem per vetem

E kam kte ndjenje gjithandej
Stilin qe ke une e pelqej
Nuk e kuptoj se ca po pret pret pret pret
Preke preke(3x)
Xhesika Ndoj
Publikimi: 17/12/2014
Festivali: Shkodra Fest 1


Xhesika Ndoj - Preke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Preke".
3. Video është e këngës "Preke", por nuk këndohet nga Xhesika Ndoj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Xhesika Ndoj:


Komente 0