Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Ndoj - Sheik Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Nuk ma nin mu per dashni
Du pushime dhe shopping
Ti po do me pas queen
Pyte veten a je king 2x

Habibi mos u bo nervoz
Se lalin e ke boss
Shopping ke ti nate e dite
Kam pare une si sheikh2x

Gucci Prada Dior i du cantat
E me cdo veshje kombinim takat
Un du pushime n’Maldive cdo vite
Pak me ma prish shperthej dinamit

Nuk ma nin mu per dashni
Du pushime dhe shopping
Ti po dos me pas queen
Pyte veten a je king2x

Habibi mos u bo nervoz
Se lalin e ke boss
Shopping ke ti nate e dite
Kam pare une si sheikh2x


Ky tekst u dërgua nga Xhesika VeliuXhesika Ndoj
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/12/2021


Xhesika Ndoj - Sheik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sheik".
3. Video është e këngës "Sheik", por nuk këndohet nga Xhesika Ndoj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhesika Ndoj:


Komente 0