Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhezahir Elezi - Xhana Mori Xhana Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Xhana mori xhana
te bukur tka nana
je si dielli n mengjes

xhana mori xhana
mos te paste nana
ti me le te jetoj pa shprese

ti e do nje tjeter bukurosh
ai eshte biond dhe sy kaltrosh
syt e kaltert t'dashurojne nuk dine
nuk e kane zjarrin e syve tzi

ref:
nuk ka moj xhana si djem zeshkana
ndasht per dashni ndasht per allti 2 her
lere ate sykaltrosh aman 2her
mere djalin bukurosh zeshkan.

perseritet edhe njehere


Ky tekst u dërgua nga  atdheu

Xhezahir Elezi - Xhana Mori Xhana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhana Mori Xhana".
3. Video është e këngës "Xhana Mori Xhana", por nuk këndohet nga Xhezahir Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhezair Elezi (Xheza):


Komente 0