Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhezahir Elezi - Syt E Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

e zez ish nata kur me iku e zez ish vera kur me piku ne kmish te bardh ajo shkoj e ma ska ardh

e zez ish nata kur me iku e zez ish vera kur me piku ne kmish te bardh ajo shkoj e ma ska ardh

syt e zi ma nuk jan syt e mi syt e zi shkuan me lan ne vetmi

syt e zi ma nuk jan syt e mi syt e zi si largon as kjo raki

e zez ish heshtja pa arsye sikur nata kur ska yje mla ne vetmi ajo shkoj e un po pi

e zez ish heshtja pa arsye sikur nata kur ska yje mla ne vetmi ajo shkoj e un po pi

syt e zi ma nuk jan syt e mi syt e zi shkuan me lan ne vetmi

syt e zi ma nuk jan syt e mi syt e zi si largon as kjo raki


Ky tekst u dërgua nga  nita

Xhezahir Elezi - Syt E Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syt E Zi".
3. Video është e këngës "Syt E Zi", por nuk këndohet nga Xhezahir Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhezair Elezi (Xheza):


Komente 0