Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhezahir Elezi - Fati Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  13

I vetmuar jam në halle
Kur dashnoren s'e kam afër
Por një pikë uë kam në zemër
Shpirtin ma kan marr
Por një pikë unë kam në zemër
Shpirtin ma kan marr

Koha kalon me lot qaj-e
Se dashnoren ma kan marr-e
N'zemrën time kam një zjarr-e
E di se s'kam me e marr
N'zemrën time kam një zjarr-e
E di se s'kam me e marr

Koha po kalon kthim ma nuk ka varrin
nuk e di se ku e ke por dashurin
perjet te un e ke

O zoti ti mua m'tregon rrugen
Fatin tim ku ta kërkoj-e
Rri i mbytur në mendime pa dashonren time
Rri i mbytur në mendime pa dashnoren time

Fati i zi mor fati zi-e
A m'tregon se ku me shku?
Rrugt e mija i kam humbur, ty s'do t' harroj kurr
Rrugt e mija i kam humbur, ty s'do t' harroj kurr.
Amannn... aman... aman...aman aman...ohhhhhh aman... aman...aman...ehhhhhh


Ky tekst u dërgua nga  edona   baki1966

Xhezahir Elezi - Fati Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati Zi".
3. Video është e këngës "Fati Zi", por nuk këndohet nga Xhezahir Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhezair Elezi (Xheza):


Komente 0