Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheza - Sot Po Behesh Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

Kujt tja qaj hallet kujt ti them se pa ty nuk jetoj,
pse shpirti pom kallet kur te sho e ti nuk me flet me goj,
me lendove mu ne zemer ,pervec ty ska tjeter femer ne ket bot.me shkatron malli per ty nuk po ve gjum ne sy dhe qaj me lot.
ref: e ti sot po bahesh nuse krushqit te kan ardhur me te marr e bukur ti moj hirushe as vet nuk e di se pse jam gjall.

e ti sot po bahesh nuse krushqit te kan ardhur me te marr e bukur ti moj hirushe as vet nuk e di se pse jam gjall

Kujt tja qaj hallet qe me shkele ne bes moj dashuri dhembja nuk me ndalet qe nje tjeter e ben te lumtur ti,
me lendove mu ne zemer ,pervec ty ska tjeter femer ne ket bot.me shkatron malli per ty nuk po ve gjum ne sy dhe qaj me lot.

e ti sot po bahesh nuse krushqit te kan ardhur me te marr e bukur ti moj hirushe as vet nuk e di se pse jam gjall

e ti sot po bahesh nuse krushqit te kan ardhur me te marr e bukur ti moj hirushe as vet nuk e di se pse jam gjall

e ti sot po bahesh nuse krushqit te kan ardhur me te marr e bukur ti moj hirushe as vet nuk e di se pse jam gjall

e ti sot po bahesh nuse krushqit te kan ardhur me te marr e bukur ti moj hirushe as vet nuk e di se pse jam gjall


Ky tekst u dërgua nga  Meral

Xheza - Sot Po Behesh Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Po Behesh Nuse".
3. Video është e këngës "Sot Po Behesh Nuse", por nuk këndohet nga Xheza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhezair Elezi (Xheza):


Komente 0