Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Xhide Morina - Dikur Ne Ishim Bashke  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/08/2014

2014-08-30T19:24:55+00:00

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dikur Ne Ishim Bashke" kënduar nga Xhide Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhide Morina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhide Morina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet