Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Xhuli - Prane Vehtes Do Te Ndjej  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/10/2013

2013-10-03T20:39:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prane Vehtes Do Te Ndjej" kënduar nga Xhuli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhuli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet