Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xinemedia

Nuk ka akoma asnjë votë

Xinemedia është një grup autorësh dhe muzikantësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Mbreti Records


Tags: Xinemedia

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet