A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xoni
  • Qaj Dhe Lutem Per Ty

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Xoni - Qaj Dhe Lutem Per Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/10/2011

2011-10-28T04:18:30

Pjesëmarrëse në

Top Fest 8


2x
Prap edhe nje dit i mbyllur ne vetmi
Flas me ty por nuk te shoh me sy
ne enderr gjithmon tshoh dhe them mos u dorzo
ende te dashuroj do jemi bashk pergjithmonn

5x
Pran varrit tend qaj dhe lutem te takoj ne boten tjeter

2x
Kthehu dhe me merr me vete nperjetsi
me ty dua te jem nparajs o engjulli imm
syt me jan verbu qdo kund te kam kerku
veshtir jeta pa ty shpirti me eshte thyy

5x
Pran varrit tend qaj dhe lutem te takoj ne boten tjeter


Ky tekst u dërgua nga  qlirche