Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Yell - Se Bota Flet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

hei njerez degjoni, degjoni
hei o njerez mbesoni, besoni
ej o njerez a mdegjoni, a mdegjoni
ej o njerez a mbesoni, besoni
tek zoti besoni tek engjejt ne qiell
nga endrrat me zgjoni jetoj ne nje ferr
nje tjeter un dua jo ate qe thoni ju
se kuptoni kuptonii..

se flet e flet spushon kjo bote
nen dhimbjen e plakur jetojm un e ti
kta njerez skuptojn vet zoti e di
se motra ime je ti (2x)

hei o engjell
kete bot pse e duroj
hei.. nje tjeter
e din qe dashuroj
por zemra o njerez o madhe esht vertete
eshte fjala e saj qe tani po ju vret
dashuri ka per nene,per bab e vella
dhe per motren vend ka

se flet e flet spushon kjo bote
nen dhimbjen e plakur jetojm un e ti
kta njerez skuptojn vec zoti e di
se motra ime je ti... 2x


Ky tekst u dërgua nga erion


Nuk kemi video për këtë këngë.
Grupi Yell - Se Bota Flet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Bota Flet".
3. Video është e këngës "Se Bota Flet", por nuk këndohet nga Grupi Yell.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0